Nykyforuk

НИКИФОРУК ТЕТЯНА МИРОСЛАВІВНА

Викладач кафедри суспільних наук та українознавства Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» МОЗ України.

Народилася 15 травня 1988 року в селі Стецева Снятинського району Івано-Франківської області.
 У 2005 році закінчила Стецівську середню школу.
У 2010 році з відзнакою закінчила філологічний факультет Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича й отримала повну вищу освіту за спеціальністю „Українська мова і література” та здобула кваліфікацію магістра української філології, викладача. 
Брала участь у роботі міжнародної мовної практики на базі університету у Жешові, Польща та університету Марії Кюрії-Складовської, Польща. 
У Буковинському державному медичному університеті працює з вересня 2013 року: спочатку на посаді викладача коледжу ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» (вересень 2013), потім – викладача кафедри (грудень 2016 року). Виконує обов’язки відповідального секретаря закордонного журналу «Актуальні питання суспільних наук та історії медицини». 
Працює над кандидатською дисертацією на тему «Поетика віршованих творів Сидора Воробкевича» (за спеціальністю 10.01.06 – теорія літератури).
Постійно підвищує свою кваліфікацію. У 2017 році пройшла курси підвищення кваліфікації на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова у Навчально-науковому інституті неперервної освіти за програмою «Інноватика у викладанні української мови як іноземної». Пройшла стажування у Сучавському університеті «Штефан чел Маре», Румунія.
Коло наукових інтересів: теорія поетики загалом  та поетика віршованих творів С. Воробкевича;  методика викладання філологічних дисциплін, зокрема української мови як іноземної.
За час роботи викладала студентам різних спеціальностей так і навчальні дисципліни: «Українська мова», «Українська мова за професійним спрямуванням», «Українська література», «Світова література», «Українська мова як іноземна» 

Comments