Колектив кафедри

Каізер Ірина Юріївна,

викладач кафедри суспільних наук та українознавства, аспірант кафедри української літератури, відповідальний секретар спільного українсько-румунського наукового журналу «Актуальні питання суспільних наук та історіїмедицини».

Народилася 6 вересня 1992 року в с. Гвіздівці Сокирянського району Чернівецької області.

У 2009 році закінчила  із золотою медаллю Гвіздівецьку ЗОШ І-ІІІ ст.

У 2014 році закінчила філологічний факультет Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича й отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Українська мова і література» та здобула кваліфікацію магістра української філології.

З 2014 року аспірант кафедри української літератури Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

У ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» обіймає посаду викладача української мови як іноземної з 2016 року.

З травня 2017 року виконує обов’язки відповідального секретаря спільного українсько-румунського наукового журналу «Актуальні питання суспільних наук та історії медицини».

Автор наукової розвідки «Творчість Тараса Шевченка у дослідженнях Магдалини  Ласло-Куцюк».

Працює над кандидатською дисертацією на тему „Українські класики в дослідженнях Магдалини Ласло-Куцюк” зі спеціальності 035 – «Філологія». 

З 17 жовтня по 7 листопада 2017 року пройшла курси підвищення кваліфікації за програмою «Інноватика у викладанні української мови як іноземної» на базі Національного педагогічного університету ім.М. П. Драгоманова.

З 9 по 23 січня 2018 року на базі Сучавського університету «Штефан чел Маре»(Румунія) пройшла стажування із проблеми «Інноваційні методи та технології у викладанні лінгвістичних дисциплін: досвід європейських науковців».

Автор та співавтор близько 20 праць наукового, навчально-методичного та публіцистичного характеру. 

Коло наукових інтересів: сучасні літературознавчі медоди, викладання української мови як іноземної у вищій школі.


Підсторінки (25): Переглянути всі
Comments